Tattoos

Jestem kobietą, przyznaję się.

Są pewne sfery życia, o których się nie dyskutuje. Coś należy do mnie, podlega moim decyzjom i nikomu nic do tego.

Co prawda spotkałam się już ze stwierdzeniem, gdzie na równi stawiano emancypację kobiet i homoseksualizm jako swego rodzaju wynaturzenie, ale…

Czy my żyjemy w XXI w.? Ja się gubię.

XXI w., gdzie to mężczyźni uznają kobiety z tatuażami za niestabilne emocjonalnie.

XXI w., gdzie to mężczyźni twierdzą, że tatuaże u kobiety to przejaw dysfunkcji.

XXI w., gdzie „powodem” do tatuaży jest chore środowisko, w którym się wychowywały.

XXI w., gdzie tatuaże kojarzą się z burdelem.

Jakie są inne przejawy kompletnego braku kultury?

UWAGA!

Nie chodzi mi o gówno-burzę, na co może wyglądać.

Nie chodzi mi o postawienie się na piedestale ze słowami na ustach „ja jestem mądrzejsza, wy durne człekokształtne małpy z ogonami z przodu”.

Jestem świadoma, że można mieć różne poglądy, ale rzucać ogólnym hejtem na wszystkie kobiety nie jest w porządku.

Ten i dla mnie jest trochę zbyt kolorowy, ale to już indywidualne dobranie.

Marki własne to zło!

ARTYKUŁ

Marka własna (w tym przypadku) to unikalny znak czy symbol oznaczający produkt wyprodukowany przez konkretną firmę i wyróżniający go od podobnych.

Generalnie to nie ustępują jakością wyrobom markowym. Po co to? Zwyczajnie są metodą sieci handlowych na zwiększanie swojej marży i budowanie lojalności konsumentów.

ARTYKUŁ2

Pod pretekstem, że pomogą polskim rolnikom chcą ograniczać te marki. Bo Morawiecki nie słyszy w telewizji o „tygodniu polskim”, więc pewnie oznacza to, że wszyscy tępią polski rynek.

Żeby uzbierać na te 500+, na 13stki do emerytur, na podwyżki dla tych najgłośniejszych coś trzeba uwalić. Oni może zagłosują na „najlepszą opcję” oferującą dobrą zmianę.

„(…)nie mają obowiązku życia w celibacie(…)”

Kocham to słowo, wiecie?

Celibat, łac. caelebs – bez żony (bezżenny), samotny – dobrowolna decyzja o rezygnacji z założenia rodziny (tu jako małżeństwo) i czynności seksualnych.

Dla chętnych pogłębienia wiedzy:

https://www.merriam-webster.com/dictionary/celibacy
https://wol.jw.org/pl/wol/d/r12/lp-p/1200004138#h=7:0-7:490

Tak na koniec coś, co uwielbiam, ale interpretacja moja zawsze była błędna 😦 (cytaty za Biblią Tysiąclecia): 

1 Tm 3, 1- 5: „Nauka ta zasługuje na wiarę. Jeśli ktoś dąży do biskupstwa, pożąda dobrego zadania. Biskup więc powinien być nienaganny, mąż jednej żony, trzeźwy, rozsądny, przyzwoity, gościnny, sposobny do nauczania, nie przebierający miary w piciu wina, nieskłonny do bicia, ale opanowany, niekłótliwy, niechciwy na grosz, dobrze rządzący własnym domem, trzymający dzieci w uległości, z całą godnością. Jeśli ktoś bowiem nie umie stanąć na czele własnego domu, jakżeż będzie się troszczył o Kościół Boży?”

1 Tm 3, 12„Diakoni niech będą mężami jednej żony, rządzący dobrze dziećmi i własnymi domami.”

Homofobia

Podejrzewam, że dla wielu to mocno drażliwy temat. Tabu najlepiej albo hejt, kto co woli.

Taki pewien Wiesław Kibicki na Twitterze wstawił zdjęcie dwóch tańczących panów: p. Paweł Rabiej i jakiś jego towarzysz (help?)

Kazimierz Trzpis rzucił jakże „inteligentnie” o pedałowaniu się i wykonywaniu rozkazów Owsiaka.

WTF?

Czy Ci ludzie nie czytają co wrzucają? Przecież to nie ma sensu. Jasne, można dorobić sobie ideologię, teorie spiskowe i być anty, ale czy to uprawnia kogokolwiek do jeżdżenia po kimś jak po łysej kobyle?

@Miejski_dziad (Mirek) walnął petardę, dla mnie komentarz tygodnia:
na dodatek jesli paczy pod nogi, a nie w oczy :ukochanego” znaczy ze nie ogarnia tanca, wszystko przez tą spermę, miedzy uszami (zachowana pisownia oryginalna)

JAK MOŻNA PISAĆ TAKIE IDIOTYZMY?!

Ja śmiem twierdzić, że u tego pana Mirka to między uszami jest jedynie sznurek trzymający uszy, bo mózgu zabrakło.

Kolejna obumarła inteligencja @ewamusialek:

To nie taniec- Rabiej wyraźnie patrzy na kut..a tego drugiego zwyrodnialca i myśli, co to będzie. Będzie sodomia, zboczenie, ohyda. Schudnę przez Rabieja, bo ciągle mam odruch wymiotny.

Nie mam więcej pytań do świadka. Dobranoc.